Яка масова частка (%) солі у випареному розчині, икщо 1800 г розчину солі а масовою часткою 30 %

випарили до 1200 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Ира.

Ответ:

1) 1800÷0,3= 6000

2) 6000-1200=4800

3) 4800÷ 6000×0,3= 27%