Скільки грамів калій сульфату потрібно взяти для приготування 1,5 л 10-% розчину цієї солі​


Ответы на вопрос

Отвечает Шпаковская Лера.

Ответ:Масса соли 150г

Объяснение:

10,0-100мл

Х-1500мл

Х=10*1500:100=150,0(г)