Обчислити відносну молекулярну масу C6H5NH2​


Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

Ответ:

93

Объяснение:

Mr(C6H5NH2)=6*12+5*1+14+2*1=72+5+14+2=93