ОЧЕНЬ СРОЧНО до 150г 20% розчину додали 70г води. Якої консентрації розчин?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

14%

Объяснение:

m р.р.= 150*0.2=30 г (розчиненої речовини в початковому розчині)

W=(mр.р./m р-ну)*100%=(30/220)*100=14%(13.6% якщо бути точною)