Zn2+ + S 2− → ZnS қысқаша иондық теңдеуге сәйкес келетін молекулалық теңдеуді көрсет.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврік Сергій.

Объяснение:

ZnCl2+Na2S=ZnS+2NaCl

Zn(2+)+2Cl(-)+2Na(+)+S(2-)=ZnS+2Na(+)+2Cl(-)

Zn(2+)+S(2-)=ZnS

Отвечает Кокорина Екатерина.

Ответ:

Толық иондық теңдеу

Zn²+ +2I- +Ba²+ +S²- = ZnS + Ba²+ +2I-

молекулалық теңдеу

ZnI2+BaS = ZnS + BaI2