Знайдіть масу 112 кисню. Скільки молекул там міститься?​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(O2) = 112 г

М(О2) =32 г/моль

Na=6*10²³ 1/молекул

Найти

N(O2)

n(O2) = m / М = 112 / 32 =3,5 моль

N(O2) = n *Na = 3,5 * 6*10²³ =2,1 *10²⁴ молекул