обчислити масу оксиду та кількість речовини води води, що утвориться при розкладі 320 г хром

гідроксиду​

Ответы на вопрос

Отвечает Чаукова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

  320 г                    Х г                   Х моль

 2Cr(OH)3     ->     Cr2O3     +      3H2O

n=2 моль              n=1 моль            n=3 моль

М=103 г/моль     М=150 г/моль    

m=206 г               m=150 г

320 г   Cr(OH)3   -  Х г  Cr2O3

206 г  Cr(OH)3   -  150 г  Cr2O3

m(Cr2O3) = 320 * 150 / 206 = 233 г

320 г  Cr(OH)3   -   Х моль  Н2О

206 г  Cr(OH)3   -   3 моль  Н2О

n(H2O) = 320 * 3 / 206 = 4,66 моль