Обчисліть масу ортофосфорної кислоти в 5л розчину з масовою часткою кислоти 15%, і густиною 5,25г/л


Ответы на вопрос

Отвечает Загидуллин Ильмир.

Відповідь:

3,9375 г

Пояснення:

m р-ну= густина*V=5.25*5=26.25 г

m(H3PO4)=(26,25*15%)/100=3,9375 г