Яку масу натрій карбонату та води потрібно взяти для приготування 330г розчину з масовою часткою

солі 20%​

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбайулы Санжар.
Знайти: m(Na2CO3)

Розв’язання:
w (Na2CO3) = 100/20=0,2

m(Na2CO3) - 330*0,2=66g

m(H2O)=330-66=264g