Дано речовини, формули яких: MgSO4, K2S, H2CO3, Cr(OH)3, Ba(OH)2, HNO3, Ca3(PO4)2, Pb(NO3)2. Які з

них дисоціюють у водних розчинах? Скласти рівняння електролітичної дисоціації.

Ответы на вопрос

Отвечает Брысков Егор.

Ответ:

Объяснение:

MgSO4 = Mg(2+) + SO4(2-)

K2S = 2K(+) + S(2-)

H2CO3 = 2H(+) + CO3(2-)

Ba(OH)2 = Ba(2+) + 2OH(-)

HNO3 = H(+) + NO3(-)

Pb(NO3)2 = Pb(2+) + 2NO3(-)