Визначити молярну масу еквівалента лугу, якщо на нейтралізацію 0,728 г його витрачено 0,535 г

нітратної кислоти HNO3.

Ответы на вопрос

Отвечает Векслер Аиша.

Ответ: 85,7 г/моль

Объяснение:

молярна маса М(HNO3)=1+14+16*3= 63 г/моль.

За законом еквівалентів маємо:

0,728/0,535=х/63

х=0,728*63:0,535

х=85,7 г/моль