Яку кількість речовини необхідно розчинити в 180 гр води, щоб отримати 10% розчин?


Ответы на вопрос

Отвечает Ясінська Таня.

Ответ:20г

Объяснение:

180г-90%

Хг-10%

180•10/90=1800/90=20г