Яка маса цукру необхідна для приготування розчину масою 450 г з масовою часткою 20 % Пожалуйста

дайте ответ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Собченко Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 450 г

W(в-ва) = 20%

Найти

m(в-ва)

Решение

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 450 * 20 / 100% = 90 г