СРОЧНО!!! у 250 г води розчинили натрій гідроксид кількістю речовини 0.8 моль яка масова частка

лугу в утвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Югас Людочка.

Відповідь:

Пояснення:

m(NaOH) = n (NaOH) * Mr (NaOH) = 0,8 моль * 40 г/моль = 32 г

m(розчину) = 250 г + 32 г = 282 г

ω(розчину) = m (NaOH) / m(розчину) = 32 г / 282г *100% = 11,34%