7 Скласти молекулярне, повне і скорочене йонні рівняння реакцій між: ферум (ІІ) сульфатом і калій

ортофосфатом.СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Денис.

Ответ:

Объяснение:

3FeSO4 + 2K3PO4 = Fe3(PO4)2 ↓+ 3K2SO4

3Fe(2+) + 3SO4(2-)+ 6K(+)+ 2PO4(3-) = Fe3(PO4)2↓ + 6K(+) + 3SO4(2-)

3Fe(2+) + 2PO4(3-)= Fe3(PO4)2↓