Обчислити малярну масу масу кількість речовин кількість молекул метану масою 64 грама каш4​


Ответы на вопрос

Отвечает Левшицкая Ляйсан.

Вчи чудову мову

Молярна масса 12+4*1=16

Масса у молях 16*64=1024

Кількість молекул  1024* 6.02214076*10^23=6.167*10^26