Виберіть речовини для здійснення перетворень згідно зі схемою Cu - CuO -CuCl2- Cu(NO3)2- Cu(OH)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Аширбек Нариман.

Ответ:

Объяснение:

2Cu + O2 = 2CuO

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

CuCl2 + 2AgNO3 = 2AgCl↓ + Cu(NO3)2

Cu(NO3)2 + 2KOH = Cu(OH)2↓ + 2KNO3