Обчислити видносні молекулярні формульні маси речовин кисню O2, глюкози C6H12O6,соди 2CO3, піску

SiO2​

Ответы на вопрос

Отвечает Козловская Полина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(O2) = 16*2 = 32

Mr(C6H12O6) = 12*6 + 1*12 + 16*6 =180

Mr(Na2CO3) = 23*2 + 12 + 16*3 = 106

Mr(SiO2) = 28 + 16*2 =60