Скласти 4 молекулярних та відповідних їм повних йонно- молекулярних рівнянь, що відповідають

скороченому йонному рівнянню: 3Mg2+ + 2PO43- → Mg3(PO4)2↓ В роботі використовуйте таблицю розчинності. Речовини-реагенти не повинні повторюватись. Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Борискина Арина.

Ответ:

Объяснение:

3MgCl2 + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2↓ + 6HCl

3Mg(2+) + 6Cl(-) + 6H(+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓ + 6H(+) + 6Cl(-)

3Mg(2+) + 3PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓

3Mg(NO3)2 + 2Na3PO4 = Mg3(PO4)2 ↓+ 6NaNO3

3Mg(2+) + 6NO3(-) + 6Na(+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓ + 6Na(+) + 6NO3(-)

3Mg(2+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓

3MgSO4 + 2K3PO4 = Mg3(PO4)2↓ + 3K2SO4

3Mg(2+) + 3SO4(2-) + 6K(+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓ + 6K(+) + 3SO4(2-)

3Mg(2+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓

3MgI2 + 2(NH4)3PO4 = Mg3(PO4)2↓ + 6NH4I

3Mg(2+) + 6I(-) + 6NH4(+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓ + 6NH4(+) + 6I(-)

3Mg(2+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2↓