1. З якими з наведених речовин реагуватиме соляна кислота: CaO, H2SO4, Al(OH)3, NaCl? Складіть

рівняння реакцій. 2. Напишіть молекулярне рівняння реакції, яке б відповідало такому скороченому йонному рівнянню: Ag^+ + Cl^- → AgCl ↓ Спасибо большое!

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеевич Алексей.

Ответ:

Объяснение:

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O

AgNO3 + HCl = AgCl↓ + HNO3

Ag(+) + NO3(-) + H(+) + Cl(-) = AgCl↓ + H(+) + NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓