Густина алкану складає 4,414 г/л вивести молекулярну формулу сполуки


Ответы на вопрос

Отвечает Кашаев Ринат.

Ответ:

C_7H_{16}

Объяснение:

Нехай у нас є 1 моль алкану, тоді:

Об'єм = 22,4 л

Маса 22,4*4,414=99 г

Молярна маса (маса 1 моля) = 99 г/моль

загальна формала алкану C_nH_{2n+2}

загальна формула для молярної маси 12n+2n+2=14n+2 (12-маса карбону 1*2 -маса 2 атомів гідрогену)

14n+2=99

n=7

алкан - гептан