В якому випадку масова частка лугу в розчині буде більшою: при розчиненні 0.2 моль барію у воді 173

мл води чи при розчиненні барій гідроксиду масою 17.1 г у воді 182 мл

Ответы на вопрос

Отвечает Болотнова Анастасия.

1 случай.

n(Ba) = 0.2 mol

m(H2O) = 173 ml = 173 g [ml = g, только для воды]

m(Ba) = 0.2 * 137 = 27.4 g

W(Ba) = 27.4 / 200.4 = 0.1367 = 13.67%

2 случай.

m(Ba(OH)2) = 17.1 g

m(H2O) = 182 ml = 182 g [ml = g, только для воды]

W(Ba(OH)2) = 17.1 / 200.1 = 0.0858 = 8.58%

13.67 > 8.58, поэтому в первом случае (при растворении 0.2 моль Бария в воде).