Напишіть молекулярне, повне та скорочене йонні рівняння реакції: Ферум(2)хлорид+натрій гідроксид


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2↓ + 2NaCl

Fe(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Fe(2+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓