Яку масу має 28л Ne?допоможіть будь ласочка терміново​


Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Кира.

Ответ:

m(Ne) = 25 г

Объяснение:

Дано :

V(Ne)  = 28 л

Найти :

m(Ne) - ?

1) n(Ne) = V/Vm

Vm = 22.4 л/моль

n(Ne) = 28 л/ 22,4 л/моль = 1,25 моль

n(Ne) = 1,25 моль

2)m(Ne) = n*M

M(Ne) = 20 г/моль

m(Ne) = 1,25 моль * 20 г/моль = 25 г

m(Ne) = 25 г

Ответ : m(Ne) = 25 г