Обчислить масови часткив всих елементив у сполуках из такими химичнами формулами NO2 na2co3


Ответы на вопрос

Отвечает Маратканов Ростислав.

Ответ:

Объяснение:

Mr(NO2) = 14+16*2 =46

W(N) = Ar(N) *n / Mr(NO2)  *100% = 14*1 / 46  *100% = 30%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(NO2)  *100% = 16*2 / 46  *100% =70%

Mr(Na2CO3) = 23*2 + 12 + 16*3 = 106

W(Na) = Ar(Na) *n / Mr(Na2CO3)  *100% = 23*2 / 106  *100% =43%

W(C) = Ar(C) *n / Mr(Na2CO3)  *100% = 12*1 / 106  *100% = 11%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Na2CO3)  *100% = 16*3 / 106  *100% = 46%