ТЕРМІНОВО При кип’ятiннi розчину калiй гiдрокарбонату (втратами води знехтувати) отримали розчин

калiй карбонату з масовою часткою 3,49 %. Якою була початкова концентрацiя калiй гiдрокарбонату?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Верочка.

Ответ:

2KHCO3 → H2O + CO2 + K2CO3

с= n/V   c=m/MV   w=m(реч)/m(розч)  

Объяснение:

В-дь концентрація не зміниться