Визначте масу кисню,що необхідно для повного згоряння 24г вугілля,якщо в результаті реакції

утворилось 88г продукту реакції. C+O2=CO2Очень срочно.Буду признательна

Ответы на вопрос

Отвечает Мандрыгина Валя.

Ответ:

C+O2=CO2

n(C)= 24/12=2 моль

n(CO2)= 88/ 44= 2 моль

кількість речовини є однакова, то можна шукати кількість кисню, як і за (С) та і за (СО2)

n(O2)= 2 моль

m(O2)= 2*32=64 г

Відповідь: маса кисню 64 г