Допоможіть будь ласка!!! Розставити коефіцієнти у рівнянні реакції методом електронного балансу:

H2S + KMnO4 + H2SO4 = S + MnSO4 + K2SO4 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Объяснение:

5H2S + 2KMnO4 + 3H2SO4 = 5S + 2MnSO4 + K2SO4 + 8H2O

S(-2) -2e = S(0)           5    ок-ие

в-ль

Mn(+7) +5e = Mn(+2)  2    в-ие

ок-ль