Написати молекулярне, повне та скорочене йонні рівняння реакцій між розчинами: а) натрій сульфату

та барій хлориду; б) калій гідроксиду та сульфатної кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахим Айнур.

Объяснение:

Na2SO4+BaCl2=BaSO4+2NaCl

2Na(+)+SO4(2-)+Ba(2+)+2Cl(-)=BaSO4+2Na(+)+2Cl(-)

Ba(2+)+SO4(2-)=BaSO4

2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O

2K(+)+2OH(-)+2H(+)+SO4(2-)=2K(+)+SO4(2-)+2H2O

H(+)+OH(-)=H2O