До 400 г 15 %-ного розчину CuSO4 додали 100 г води. Обчисліть % концентрацію отриманого розчину.


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ :y=tg12x, T=П/12. cos 5x/12, T=2П/5/12=24П/12б  

Объяснение: