ХІМІКИ СЮДА ТУТ НЕ ВАЖКЕ Визначити відносні молекулярні маси речовин: MgSO4, Al2(CO3)2, Ca(OH)2

памагити

Ответы на вопрос

Отвечает Марухина Анюта.

Ответ:

Mr(MgSO4) = 24•1+32•1+16•4= 120 а. о. м

Mr(Al2(CO3)2) = 27•2+12•2+16•6=174 а. о. м

Mr(Ca(OH) 2) = 40•1 +16•2+1•2=74 а. о. м