11. Запишіть формулу речовини до складу якої входить два атоми Гідрогену, один атом Сульфуру та

чотири атоми Оксигену. Порахуйте їївідносну молекулярну масу і масову частку Оксигену.​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Даша.

Ответ:

H2SO4

M(H2SO4)=1*2+32*1+16*4=98 г

W(O)=16*4/98*100%= 65,3%