при розкладанні 25 г кальцій карбонату поглинулось 35.4кДж теплоти. Напишіть термохімічне рівняння

розкладу кальцій карбонату ​

Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:

Н=141,6кДж ; CaCO3=CO2+CaO - 141,6 кДж

Объяснение:

Дано:                                        Розв*язок;

m(CaCO3)=25 г            25 г                             35,4кДж

Q=35,4кДж                 CaCO3 = CO2 +CaO - X кДж

H - ?                               100 г

                                25 г ------ 35,4 кДж

                                100 г -----  х  кДж

х=(100*35,4)/25 = 141,6 кДж

Відповідь: Н=141,6кДж ; CaCO3=CO2+CaO - 141,6 кДж