Обчислить молярну масу газу якщо його відносна густина за воднем = 15​


Ответы на вопрос

Отвечает Zolotareva Alina.

Ответ: 30

Объяснение:

Формула відносної густини

D=M1÷M2

Знайдемо молярну масу газу:

M1=D×M2= 15×2= 30