Обчисліть масову частку розчину якщо до 120 г води додали 30 г солі Даю 20 Балов


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Ответ:

ω =20%

Объяснение:

Дано:

m(H₂O)=120г.

m(солі)=30г.

------------------------

ω-?

Розв*язок:

Визначаємо масу розчину:

m (розчину) = m (H₂O) + m (солі)

m (розчину) = 120г+ 30г = 150г.

 Визначаємо масову частку за формулою:

ω = m (речовини) / m (розчину)

ω = m (солі) / m (розчину)

ω = 30г / 150г= 0,2   або  ω  = 0,2 × 100% = 20%

Відповідь : ω =20%