Яка маса заліза потрібна для одержання 3,2 г чистої міді з розчину купрум (ІІ) сульфату? Помогите

пжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Сергей.

Відповідь:

Пояснення:

n(Cu) = m(Cu) / Ar(Cu) = 3,2 г / 64 г/ моль = 0,05 моль

CuSO4 + Fe = FeSO4 + Cu

мольне співвідношення за реакцією     1          1

                                          за задачею   0,05    0,05

Визначаємо масу заліза

m(Fe) = n(Fe) * Mr(Fe) = 0,05 моль * 56 г/моль = 2,8 г