Обчислити кількість атомів гідрогену що міститься у водні масою 6 грамів допоможіть, будь

ласка)50 балів використав ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерникова Катя.

M (H2) = 1 × 2 = 2 г/моль

n = m / M = 6 / 2 = 3 моль

N (молекул) = n × NA = 3 × 6,02 × 10²³ = 18,06 × 10²³

N (атомів) = 18,06 × 10²³ × 2 = 36,12 × 10²³