Пожалуйста помогите ! який об'єм хлору (н.у) потрібно витратити для перетворення 390 кг бензену

на гексахлоран (1,2,3,4,5,6 гексахлороциклогексан)​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Олька.

Відповідь:

Пояснення:

Mr(C6H6) = 78 г/ моль

n(C6H6) = 39000 г / 78 г/моль = 500 моль

C6H6 + 3Cl2 = C6H6Cl6

за рівнянням 1 моль бензену використовує 3 моль хлору

за задачею 500 моль --- 3 * 500 моль = 1500 моль хлору

V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 1500  моль * 22,4 л/ моль = 33600 л = 33,6 м³