Обчисліть масову частку Оксигену в молекулі масляної кислоти - C3H7COOH


Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Максим.

Ответ:

Объяснение:

Mr(C3H7COOH)=88

ω(O)=2*Ar/Mr(C3H7COOH)=2*16/88=0,36 або 36%