Обчислити кількість речовини водню що містить 3,02•10²² атомів гідрогену


Ответы на вопрос

Отвечает Дрюпина Лиза.

Щоб знайти кількість речовини, треба число частинок (атомів, молекул і т.д.) поділити на число Авогадро, яке дорівнює 6,02 \cdot 10^{23}:

n = \frac{N}{N_A}

За цією формулою знайдемо кількість речовини водню:

n (H_2) = \frac{3,02 \cdot 10^{22}}{6,02 \cdot 10^{23}} = 0,5 \cdot 10^{-1} = 0,05 (моль).

Відповідь: 0,05 моль.