Яка кількість речовини калій оксиду масою 65,8 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Ливанов Никита.

Відповідь:

Пояснення:

K2O

Mr(K2O) = 2 Ar(K) + Ar(O) = 39*2 + 16 = 94 г/моль

n(K2O) = m(K2O) / Mr(K2O) = 65,8 г / 94 г/моль = 0, 7 моль