Визначити, яку кількість речовини становить 18,06 *10,23 атомів Карбону.


Ответы на вопрос

Отвечает Гусынин Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(C) = 18,06*10²³ атомов

Na = 6,02*10²³

Найти

n(C)

n(C) = N(C) / Na = 18,06*10²³ / 6,02*10²³ =3 моль