Обчисліть масу й об'єм 3,01 х 10^23 молекул сульфур оксиду (газувата речовина) SO2


Ответы на вопрос

Отвечает Кудина Даша.

Ответ:

⬇️⬇️⬇️

Объяснение:

Дано:

N(SO2)=3,01*10^23 молекул

Знайти:

m(SO2)-?

V(SO2)-?

Розв'язання

n=N/Na;

n(SO2)=3,01*10^23 молекул / 6,02*10^23 моль^-1=0,5 моль

m=n*M;

M(SO2)=32+32=64 г./моль

m(SO2)=0,5 моль*64г./моль=32г.

V=n*Vm;

V(SO2)=0,5моль*22,4л./моль=11,2л.

Відповідь:m(SO2)=32г. , V(SO2)=11,2л.