Б) Обчисліть кількість атомів Карбону, що містить діамант масою 6 г.СРОООООЧНОООООООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Каширец Денис.

Ответ:

3,01*10^23

Объяснение:

V=m/M

V=N/Na

m/M=N/Na(M- молярная масcа; Na- число Авогадро)  

N=m*Na/M

N=6г*6,02*10^23/12=3,01*10^23