Напишіть рівняння реакцій сульфатної кислоти з алюміній оксидом,кальцій гідроксидом, натрій

карбонатом, барій хлоридом.

Ответы на вопрос

Отвечает Остапко Глеб.

Объяснение:

1)AlO3 + 3H2SO4 → Al(SO4)3 + 3H2O -реакція сульф.кислоти з алюміній оксидом.

2)Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + H2O -реакція сульф.кислоти.з кальцій гідроксидом.

3)Na2SO3 + H2SO4 = Na2SO4 + SO2↑ + H2O -реакція сульф.кислоти.з натрій карбонатом.

4) BaCl2+ H2SO4 → BaSO4+ 2 HCl -рекція сульф.кислоти.з барій хлоридом.