Обчистить кількість речовини кальцію масою 60 грам​


Ответы на вопрос

Отвечает Вшивков Всеволод.

Ответ:

1.5

Объяснение:

v= m/M;

Мr(Ca) =40

M=40г/моль

V=60/40= 1.5 моль

вроді так