який об'єм водню знадобиться для перетворення етину об'ємом 100 л на насичений вуглеводень?(якщо

всі виміри зроблено за однакових умов)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёв Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(С2Н2)=100 л

V(Н2)-?

Розв'язування:

Записуємо рівняння реакції та об'ємні співвідношення газів.

С2H2 + 2H2 = C2H6

    1V  :  2V

За рівнянням реакції  V(C2H2):V(H2)=1:2,

тому V(H2)=2×V(С2H2)=2×100 л=200 л

Відповідь: V(H2)=200 л