Срочно!!!! Даю 40 Балов Обчислити масу вуглекислого газу СО2, об'єм якого за нормальних умов

становить 11,2 л.

Ответы на вопрос

Отвечает Азнагулов Данияр.

Ответ:

m(CO₂) = 22г

Объяснение:

V(CO₂) = 11.2 л

Vm = 22.4 л/моль

n(CO₂) = \frac{V}{Vm}  = \frac{11.2}{22.4}  = 0.5 моль

M(CO₂) = 44 г/моль

m(CO₂) = n × M = 0,5 моль × 44 г/моль =  22г