Під час горіння вугілля масою 12г утворився карбон(lV) оксид масою 44г. Яка маса повітря містить

кисень, що вступив у реакцію? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барбарисова Алина.

Объяснение:

рівняння реакції C+O2=CO2.

ню(C)=m/M= 12/12= 1 моль

У рівнянні немає коефіцієнтів, значить і O2 теж 1 моль. m(O2)= ню • M= 1 • 32 = 32 грама