Напишіть рівняння реакцій оксидів Сульфуру(4), Карбону(4), Фосфору(5) з натрій гідроксидом і

кальцій гідроксидом. Дайте назви продуктам реакцій​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Даниил.

SO2 + 2 NaOH = Na2SO3(натрій сульфіт) + H2O(вода)

SO2 + Ca(OH)2 =CaSO3(кальцій сульфіт) + H2O(вода)

CO2 + 2 NaOH = Na2CO3(кальцій карбонат) + H2O(вода)

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3(кальцій карбонат) + H2O(вода)

P2O5 + 6 NaOH = 2 Na3PO4(натрій ортофосфат) + 3 H2O(вода)

P2O5 + 3 Ca(OH)2 = Ca3(PO4)2(кальцій ортофосфат) + 3 H2O(вода)